Monari Federzoni

Tradice a technologický pokrok čtyř generací v roce 1912 v Modeně ... Paní Elena Monari Federzoni žádá o prodejní licenci na výrobek, který její rodina vyráběla po mnoho let podle starodávného tajného receptu: balzamikový ocet z Modeny. Na lahvích štítek se svazkem hroznů, pavučina a šroub, který najdeme dodnes. ve třicátých letech paní Elenu vystřídal její syn Elio a společnost rostla. Přidávají se nové sudy ze vzácného dřeva a výroba se zdokonaluje. V roce 1975 Monari Federzoni se přestěhoval do Solary, v nádherné modenské krajině, kde se nachází rodinná farma. V roce 1985 Elioin syn Gianni přebírá tradiční produkci v průmyslovém měřítku, což z Monari Federzoni činí celosvětově úspěšnou značku. Silná komerční expanze se dobře využívá posílením struktury: výrobní komplex Monari Federzoni se stává největším v tomto odvětví.Dnes je společnost řízena Sabrinou, zástupkyní čtvrté podnikatelské generace. Společnost se den za dnem potvrzuje jako lídr v oboru a značka číslo jedna v Modeně i ve světě.

1 položek celkem
Monari Federzoni riduzione di balsamico
100 Kč

100% produkt z hroznů z Modeny. S dokonalou sladko-kyselou rovnováhou a silnou a obklopující chutí je nejprodávanějším výběrem Monari Federzoni na světě.

188

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení