Monari Federzoni balsamico redukce 300 g

100 Kč 100 Kč / 300 g
Na objednávku
Možnosti doručení

100% produkt z hroznů z Modeny. S dokonalou sladko-kyselou rovnováhou a silnou a obklopující chutí je nejprodávanějším výběrem Monari Federzoni na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% produkt z hroznů z Modeny. S dokonalou sladko-kyselou rovnováhou a silnou a obklopující chutí je nejprodávanějším výběrem Monari Federzoni na světě.

Dokonalý s kombinací vařené zeleniny nebo k dochucení salátů.

Složení: koncentrovaná hroznová šťáva, balzamikový ocet modena igp 35% (vinný ocet, koncentrovaný hroznový mošt, karamelové barvivo e150d), glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, karamelové barvivo e150d. Obsahuje siřičitany

Výživové údaje na 100 g: Energie 1006 kJ, 237 kcal, Tuky 0 g, z toho nasycené tuky 0 g, Sacharidy 55 g, z toho cukry 47 g, Bílkoviny 1,5 g, Sůl 0,25 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje a octy
Typ: ocet
Hmotnost: 300 g

Tradice a technologický pokrok čtyř generací v roce 1912 v Modeně ... Paní Elena Monari Federzoni žádá o prodejní licenci na výrobek, který její rodina vyráběla po mnoho let podle starodávného tajného receptu: balzamikový ocet z Modeny. Na lahvích štítek se svazkem hroznů, pavučina a šroub, který najdeme dodnes. ve třicátých letech paní Elenu vystřídal její syn Elio a společnost rostla. Přidávají se nové sudy ze vzácného dřeva a výroba se zdokonaluje. V roce 1975 Monari Federzoni se přestěhoval do Solary, v nádherné modenské krajině, kde se nachází rodinná farma. V roce 1985 Elioin syn Gianni přebírá tradiční produkci v průmyslovém měřítku, což z Monari Federzoni činí celosvětově úspěšnou značku. Silná komerční expanze se dobře využívá posílením struktury: výrobní komplex Monari Federzoni se stává největším v tomto odvětví.Dnes je společnost řízena Sabrinou, zástupkyní čtvrté podnikatelské generace. Společnost se den za dnem potvrzuje jako lídr v oboru a značka číslo jedna v Modeně i ve světě.