Derby Blu

Historie Derby začíná v roce 1947 jako výrobce ovocných sycených nealkoholických nápojů s příchutí pomeranče, citronu a rebarbory.
Nápoje doprovází výroba a prodej likérů se dvěma produkty: Don Bairo a Rosso Antico.

Výroba se nyní zaměřuje výhradně na nektary, ovocné šťávy a nápoje pod značkou Derby Blue. Komunikační kód pro všechna osmdesátá léta je přirozenost: Derby je „dobré ovoce“ nebo „ovoce krásy“. 
Na konci osmdesátých let komunikace znovu převádí hodnoty produktů do této poslední oblasti a pomocí moderní a brilantní grafiky deklaruje energetické vlastnosti jejích šťáv.

Je rok 2018, Derby Blue slaví 20 let a na oslavu tohoto významného výročí dostává nový vzhled. Změna designu nekonvenčního a současného balení s velmi evidentním písmem, které vypovídá o vkusu, je připraveno ohromit spotřebitele. Štítek se vyznačuje barvami, který dává značce jedinečnost.

2 položek celkem
full 200ml Derby New ALBICOCCA No zuccheri
25 Kč

Skvělá řada Derby Blu přichází i s tradičním meruňkovým džusem. Minimum 40% ovoce. Ideální na cesty nebo na doplnění energie!

682
Derby blu pera 20cl
25 Kč

Klasika na trhu značky Derby nesmí chybět ani u Nás. Výborný džus z hrušky, minimum 50% ovoce. Ideální na cesty nebo na dodání energie!

679

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem