Derby Blu meruňkový džus 20 cl

Značka: Derby Blu
25 Kč
Skladem (25 ks)
Možnosti doručení

Skvělá řada Derby Blu přichází i s tradičním meruňkovým džusem. Minimum 40% ovoce. Ideální na cesty nebo na doplnění energie!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá řada Derby Blu přichází i s tradičním meruňkovým džusem. Minimum 40% ovoce. Ideální na cesty nebo na doplnění energie!

 

Složení: voda, pyré z meruňky, cukr, glukózový-fruktózový sirup, antioxidant kyseliny askorbové

Výživové údaje na 100 ml: Energie 263 kj, 62 kcal, Tuky 0 g, Sacharidy 14,6 g, z toho cukry 14,6 g, vláknina 0,6 g, bílkoviny 0,2 g, Sůl 0 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické
Hmotnost: 200 ml

Historie Derby začíná v roce 1947 jako výrobce ovocných sycených nealkoholických nápojů s příchutí pomeranče, citronu a rebarbory.
Nápoje doprovází výroba a prodej likérů se dvěma produkty: Don Bairo a Rosso Antico.

Výroba se nyní zaměřuje výhradně na nektary, ovocné šťávy a nápoje pod značkou Derby Blue. Komunikační kód pro všechna osmdesátá léta je přirozenost: Derby je „dobré ovoce“ nebo „ovoce krásy“. 
Na konci osmdesátých let komunikace znovu převádí hodnoty produktů do této poslední oblasti a pomocí moderní a brilantní grafiky deklaruje energetické vlastnosti jejích šťáv.

Je rok 2018, Derby Blue slaví 20 let a na oslavu tohoto významného výročí dostává nový vzhled. Změna designu nekonvenčního a současného balení s velmi evidentním písmem, které vypovídá o vkusu, je připraveno ohromit spotřebitele. Štítek se vyznačuje barvami, který dává značce jedinečnost.