Caffé Pasquini 100% ARABICA zrnková káva 500 g

400 Kč
Na objednávku
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

100% ARABICA  kvalita, italská chuť. Caffé vyniká silnými, kořeněnými tóny, spojeným hustou krémovou a celkově plnou chutí s mírně hořkým zakončením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Qualitá Caffé Pasquini je nejoblíbenější káva z naší vlastní pražírny v Itálii.

BIO kvalita, italská chuť. Caffé vyniká silnými, kořeněnými tóny, spojeným hustou krémovou a celkově plnou chutí s mírně hořkým zakončením. Tato káva je zcela vhodná pro přípravu nejen espresa, ale i jiných kávových nápojů.

Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu je vhodná pro dopolední a odpolední popíjení. Na večerní popíjení doporučujeme kávu s nižším obsahem kofeinu.

Složení: zrnková káva 100% arabica

Doplňkové parametry

Kategorie: Caffé Pasquini
Hmotnost: 500 g

Od prvního dne nabízí caffé Pasquini svým zákazníkům nejlepší výběr kávy za bezkonkurenční ceny. Náš internetový obchod se stal synonymem kvality a fantastického zážitku z pití kávy, především díky 25 letem zkušeností v tomto sektoru. 

Speciální šálek kávy každý den?

Váš kávový rituál s Caffé Pasquini vám pomůže čelit každodenním výzvám. Pracujeme s vášní a zapálením pro to, aby jste si mohli užít výjimečný zážitek a comfortní chuť, ať jste kdekoliv.

Objevte řadu produktů Pasquini již dnes.

Při pražení nenecháváme nic náhodě. Náš tým specializovaných zaměstnanců neustále sleduje výrobní proces, který začíná od zrnka kávy po hotový šálek kávy v baru nebo u Vás doma.

Naši odborníci vybírají a kupují ty nejlepší zrna káv druhů Arabica a Robusta, které rostou mezi dvěma tropickými pásy, aby mohli kávě Pasquini zajistit rafinované směsi a vynikající výsledek v každém šálku.

Vyberte si své oblíbené produkty Caffé Pasquini a objednejte si je pohodlně online přímo k Vašim dveřím!