Caffé Pasquini ORO zrnková káva

325 Kč 650 Kč od 325 Kč
Na objednávku Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Jedna z nejnovějších káv z pražírny Pasquini.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Qualitá Caffé ORO – pravá Italská káva! Tedy poměr kávy 70% arabika a 30% robusta. Brazilská arabika Santos Cerrado, Indická arabika Plantetion a Indická robusta Parchment, patří k těm nejvyhledávanějším v celé Itálii. Výrazná chuť, silné kávové aroma se sladkou chutí, doplněná o jemné kořeněné tóny doplňující se s chutí hořké čokolády.

Složení: zrnková káva 70% arabica a 30% robusta

Od prvního dne nabízí caffé Pasquini svým zákazníkům nejlepší výběr kávy za bezkonkurenční ceny. Náš internetový obchod se stal synonymem kvality a fantastického zážitku z pití kávy, především díky 25 letem zkušeností v tomto sektoru. 

Speciální šálek kávy každý den?

Váš kávový rituál s Caffé Pasquini vám pomůže čelit každodenním výzvám. Pracujeme s vášní a zapálením pro to, aby jste si mohli užít výjimečný zážitek a comfortní chuť, ať jste kdekoliv.

Objevte řadu produktů Pasquini již dnes.

Při pražení nenecháváme nic náhodě. Náš tým specializovaných zaměstnanců neustále sleduje výrobní proces, který začíná od zrnka kávy po hotový šálek kávy v baru nebo u Vás doma.

Naši odborníci vybírají a kupují ty nejlepší zrna káv druhů Arabica a Robusta, které rostou mezi dvěma tropickými pásy, aby mohli kávě Pasquini zajistit rafinované směsi a vynikající výsledek v každém šálku.

Vyberte si své oblíbené produkty Caffé Pasquini a objednejte si je pohodlně online přímo k Vašim dveřím!