Barilla Reginette 500 g

Novinka
Značka: Barilla
75 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Reginette, nazývané také Mafaldine, na počest Mafaldy Savojské, představují rafinovanou stránku neapolské gastronomické tradice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reginette, nazývané také Mafaldine, na počest Mafaldy Savojské, představují rafinovanou stránku neapolské gastronomické tradice.

Těstoviny Barilla Reginette jsou dlouhé a na koncích jsou zvlněné, což zůstává dobře patrné i po uvaření. Tím vzniká kombinace různých textur mezi zvlněnými okraji a plochou střední částí, která je ideální pro zvýraznění i těch nejrafinovanějších omáček.

Složení: semolina z tvrdé pšenice, voda,  může obsahovat stopy SÓJI

Výživové údaje na 100g: Energie 1521kj, 359 kcal, Tuky 2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g, Sacharidy 71.2 g, z toho cukry 3,5 g, Vláknina 3,0 g, Bílkoviny 12,5 g, Sůl 0,013 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nevaječné těstoviny
Typ: nevaječné
Hmotnost: 500 g

 

Barilla je italská rodinná firma zabývající se výrobou potravin. Byla založena v roce 1877 a nyní je mezinárodní skupinou, která exportuje své výrobky do více než 100 zemí světa. Barilla je nezpochybnitelným lídrem na trhu s těstovinami po celém světě. Kromě těstovin Barilla vyrábí ještě omáčky na těstoviny, které jsou jedničkou na evropském trhu, a pekárenské výrobky, které jsou známé především v Itálii.

„Vyrábíme převážně těstoviny a pekárenské výrobky. To je směr, který naše rodina následuje již čtyři generace s pomocí všech našich spolupracovníků. Je to jediný směr, o které víme, že chceme nás ledovat a který chceme každý den zlepšovat.“- Guido Barilla