Barilla Trofie Specialità 500 g

Značka: Barilla
75 Kč 75 Kč / 500 g
Skladem (15 ks)
Možnosti doručení

Trofie jsou jedním z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších formátů v Ligurii a za své jméno vděčí slovu „strofissià“, což v janovském dialektu znamená drhnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trofie jsou jedním z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších formátů v Ligurii a za své jméno vděčí slovu „strofissià“, což v janovském dialektu znamená drhnout.

Zvláště zúžený a propletený tvar Barilla Trofie umožňuje uchovat každou omáčku k dokonalosti a typická drsnost potěší chuťové buňky při každém soustu. Ideální pro jednoduchých a chutných jídel na stůl.

Složení: semolina z tvrdé pšenice, voda

Výživové údaje na 100 g: Energie 1511 kj, 356 kcal, Tuky 1,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g, Sacharidy 72.2 g, z toho Cukry 3,5 g, Vláknina 3 g, bílkoviny 12 g, Sůl 0,002 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nevaječné těstoviny
Typ: nevaječné
Hmotnost: 500 g

 

Barilla je italská rodinná firma zabývající se výrobou potravin. Byla založena v roce 1877 a nyní je mezinárodní skupinou, která exportuje své výrobky do více než 100 zemí světa. Barilla je nezpochybnitelným lídrem na trhu s těstovinami po celém světě. Kromě těstovin Barilla vyrábí ještě omáčky na těstoviny, které jsou jedničkou na evropském trhu, a pekárenské výrobky, které jsou známé především v Itálii.

„Vyrábíme převážně těstoviny a pekárenské výrobky. To je směr, který naše rodina následuje již čtyři generace s pomocí všech našich spolupracovníků. Je to jediný směr, o které víme, že chceme nás ledovat a který chceme každý den zlepšovat.“- Guido Barilla