Mulino Bianco Baiocchi sušenky 260 g

Akce Tip
Značka: Mulino Bianco
100 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Baiocchi se skládají ze dvou voňavých sušenek nezaměnitelného tvaru, které obsahují měkkou náplň, kterou denně připravujeme ze 100% italských lískových oříšků a kakaa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baiocchi se skládají ze dvou voňavých sušenek nezaměnitelného tvaru, které obsahují měkkou náplň, kterou denně připravujeme ze 100% italských lískových oříšků a kakaa. Jednoduše ideální k snídani nebo pro chutnou přestávku.

Složení: Sušenky: pšeničná mouka 51,6 %*, cukr, slunečnicový olej, čerstvá vejce, sušené odstředěné mléko, čerstvé pasterované mléko, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, vinan draselný), sůl, pšeničný škrob, aroma.

Krém z lískových oříšků a kakaa 28 %*: cukr, rostlinné tuky a oleje (bambucký, slunečnicový), lískové oříšky 7,1 %*, kakao 2,6 %*, sušené odstředěné mléko, pšeničný škrob, aroma*.

Výživové údaje na 100 g: Energie 2130 kj, 509 kcal, Tuky 26 g, z toho nasycené mastné kyseliny 5 g, Sacharidy 58,8 g, z toho Cukry 23 g, Vláknina 4 g, bílkoviny 8 g, Sůl 0,6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušenky a sladké potraviny
Hmotnost: 260 g

Po letech experimentování se v říjnu 1975 objevily v prodejnách první balení sušenek značky Mulino Bianco. Reakce spotřebitelů je velmi pozitivní a za krátkou dobu dosahuje Mulino Bianco vedoucí postavení na trhu v odvětví pekárenských výrobků v Itálii.

Zahájili reklamní kampaň, kde na obaly produktů vkládají abecední písmena. Mulino sušenky vyprávějí poezii, která se skrývá za zralou pšenicí, čerstvými vejci a čerstvě nadojeným mlékem. Z abecedy vycházejí scény venkovského světa a komunikační síly rodiny, chápané jako místo bezpečí, harmonie a štěstí.