De Eekhoorn Tender nízký regál

ZDARMAZDARMA
product large 8714713097913 4
6 000 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Regál Tender pochází z kolekce nizozemské značky BePureHome.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regál Tender pochází z kolekce nizozemské značky BePureHome. Police regálu Tender jsou vyrobeny z jasanu [s certifikátem FSC] s kartáčovanou povrchovou úpravou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a police
Barva: bílá
Materiál: kov, dřevo
Rozměry: 92x120x39

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.