De Eekhoorn Soof kosmetický stůl

ZDARMAZDARMA
product large 8714713176465 3
4 900 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Stůl Soof je pro svou praktickou jednoduchost multifunkční.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl Soof je pro svou praktickou jednoduchost multifunkční. Stolek z kolekce holandské interiérové značky WOOOD je vybaven praktickým zrcadlem ve stylovém minimalistickém kruhu. Hladce opracované borovicové dřevo ve světlé barvě působí skandinávským dojmem a dvě zásuvky nabízejí praktický úložný prostor na drobnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Barva: přírodní
Materiál: MDF, borovice
Rozměry: 125x70x40

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.