La Pasta di Camerino vaječné Pappardelle 250 g

70 Kč 70 Kč / 250 g
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Pappardelle, vyrobené z tenkých vaječných proužků těsta mají hrubou strukturu, kterou lehce obklopí všechny chutě omáčky. Tento řez dlouhých těstovin je jedním z nejklasičtějších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pappardelle, vyrobené z tenkých vaječných proužků těsta, mají hrubou strukturu, kterou lehce obklopí všechny chutě omáčky. Tento řez dlouhých těstovin je jedním z nejklasičtějších. Vynikající, protože jsou vyráběny pouze ze surovin nejvyšší kvality, jak káže tradice!

Složení: semola z tvrdé pšenice, čerstvá vejce 35%. Obsahuje lepek a vejce. Může obsahovat stopy sóji

Výživové údaje na 100 g: energie 1598 kJ, 382 kcal, tuky 5,10 g, nasycené tuky 1 600 g, sacharidy 67,00 g, cukry 2,50 g, vláknina 3,9 g, bílkoviny 15,00 g, sůl 0,00 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaječné těstoviny
Typ: vaječné
Hmotnost: 250 g

Pasta di Camerino vděčí za svůj název městu, kde žije a pracuje rodina Maccari, majitel a manažer společnosti, a odkazuje na starodávnou tradici typickou pro tyto oblasti: umění výroby těstovin doma.

Tento každodenní rituál, který tak fascinoval Gaetana Maccariho, zakladatele a generálního ředitele společnosti, když byl dítě, byl dnes rodinou transformován na výrobky excelence, výsledek šikovné kombinace řemeslných metod s moderními technikami a schopných uspokojit všechny potřeby skutečných milovníků těstovin.