De Eekhoorn Vida konferenční stůl

ZDARMAZDARMA
product large 8714713086955
8 900 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Konferenční stolek, který upoutá pozornost v každém interiéru!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční stolek, který upoutá pozornost v každém interiéru! Tento stolek Vida od interiérové značky WOOOD působí moderním a luxusním dojmem, a to díky kombinaci černé porcelánové desky s mramorovým vzhledem a štíhlé černé kovové podnože. Černý kovový podstavec lze v případě potřeby nůžkově rozložit, takže je skládací. To usnadňuje přemisťování stolu.

Díky porcelánové desce s mramorovým vzhledem je každý stůl jedinečný.

Manuál k sestavení: Download

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Barva: černá
Materiál: porcelán, kov
Rozměry: 48x60x60

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.