Crodino nealkoholický aperitiv arancia rossa 10 x 10 cl

Značka: Crodino
260 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Crodino je zajímavý nealkoholický aperitiv od Campari - v Itálii jednoznačně nejúspěšnější aperitiv vůbec. Teď si ho můžete zakoupit v nové příchuti - červený pomeranč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crodino je zajímavý nealkoholický aperitiv od Campari - v Itálii jednoznačně nejúspěšnější aperitiv vůbec. Teď si ho můžete zakoupit v nové příchuti - červený pomeranč. Tajemství jeho úspěchu tkví v jeho jedinečné chuti probouzející apetit.

Složení: Voda, Cukr, Aroma, Oxid uhličitý, Okyselující látka: kyselina citronová, Chlorid sodný, Barvy: E122; E110

Výživové údaje na 100 ml: Energie 238 kJ, 56 kcal, Tuk 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 14 g, z toho cukry 14 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,01 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické
Hmotnost: 1 l (10 x 100 ml)

Crodino přišlo na svět v roce 1965. K jeho vzniku došlo v historickém okamžiku, kdy různí italští výrobci likérů a podnikatelé vyhledávali nealkoholické nebo nízkoalkoholické nápoje, a to z důvodu stále se zvyšující poptávky po tomto druhu produktů ze strany spotřebitelů. Tento trend se dnes vrací a spotřebitelé se stále více zajímají o produkty s nízkým nebo žádným obsahem alkoholu. Proto se Crodino stalo součástí italské kultury a našlo si své oblíbence i mimo Itálii. Stále více lidí dnes touží vyzkoušet Crodino a jeho jedinečnou chuť: Crodino se šíří do nových zeměpisných oblastí díky své nezaměnitelné chuti a originální receptuře.