Amarena Fabbri višně v sirupu 1250 g

900 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Nově v restauračním balení si můžete vychutnat višně v sirupu, ideální pro přípravu sladkých i slaných menu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nově v restauračním balení si můžete vychutnat višně v sirupu, ideální pro přípravu sladkých i slaných menu. Symbol a chuť višní Fabbri jsou celosvětová ikona. Višně Fabbri Amarena jsou polokandované a konzervované v sirupu podle stejného tajného receptu, který se předává z generace na generaci, se stejnou vášní po více než stoletou historii.

Složení: Cukr, třešně Amarena, glukózový sirup, voda, šťáva z černých třešní (4%), kyselina citronová, aromata, antokyanová barviva získaná ze zeleniny.

Výživové údaje na 100 g: Energie 1160 kj, 273 kcal, Tuky 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 67 g, z toho cukry 61 g, bílkoviny 0,5 g, Sůl 0,03 g

Výrobce: Itálie, FABBRI 1905 S.p.A, Via Emilia Ponente,276, Bologna 401 32

Doplňkové parametry

Kategorie: Marmelády a ořechové krémy
EAN: 8001780112558

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Používáme ověření věku Adulto

Alkoholické nápoje můžeme ze zákona nabídnout pouze zletilým osobám.

Prohlašuji, že jsem starší 18 let.