Olitalia Evo olej s feferonkou 250 ml

Značka: Olitalia
150 Kč
Skladem

Extra panenský olivový olej ochucený chilli, je díky své příjemně pikantní chuti ideální pro všechna jídla, ke kterým chcete přidat štiplavou a chutnou notu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra panenský olivový olej ochucený chilli, je díky své příjemně pikantní chuti ideální pro všechna jídla, ke kterým chcete přidat štiplavou a chutnou notu. Ideální na pizzu a těstoviny, je dokonalým spojencem pro zvýraznění chuti omáček, červeného masa, sýrů a všech druhů polévek.

Složení: Extra Panenských olivový olej (97%), sušená feferonka (2%), přírodní aroma feferonky (1%)

Výživové údaje na 100 g: Energie 3367 kJ, 819 kcal, tuky 91 g, z toho nasycené mastné kyseliny 15 g, Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g, vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Na vaření
Objem: 250 ml

Olitalia, italská společnost specializující se na oleje a octy, nabízí širokou škálu produktů jak prostřednictvím maloobchodního distribučního kanálu, tak v odvětví cateringu, kde je v Itálii lídrem na trhu. Ziskový vztah se světem stravování díky aktivní spolupráci s nejlepšími italskými a mezinárodními odborníky a asociacemi v tomto odvětví a přítomnost na trzích všech kontinentů z něj činí referenční bod pro spotřebitele různých kultur, což jim umožňuje reagovat potřebám komplexního a neustále se měnícího trhu.