Mulino Bianco Galletti sušenky 350 g

Akce
Značka: Mulino Bianco
75 Kč 75 Kč / 350 g
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Galletti mají tak jednoduchou chuť, protože díky nové receptuře kombinují lehkost křehkého těsta se 100% italským čerstvým mlékem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Galletti mají tak jednoduchou chuť, protože díky nové receptuře kombinují lehkost křehkého těsta se 100% italským čerstvým mlékem. S jejich jemnou chutí se jemně rozpouští v ústech.

Složení: Pšeničná mouka, slunečnicový olej, cukr, vysoce kvalitní pasterizované čerstvé mléko 3%, krystalický cukr 3%, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), sůl, pšeničný škrob, med, mléčné bílkoviny, vanilkové aroma. Může obsahovat stopy ořechů, sezamu, sóji a vajec.

Výživové údaje na 100 g: Energie 1992 kj, 475 kcal, Tuky 18,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,2 g, Sacharidy 68 g, z toho cukry 19,5 g, vláknina 2,9 g, bílkoviny 7,1 g, Sůl 0,950 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušenky a sladké potraviny
Hmotnost: 350 g

Po letech experimentování se v říjnu 1975 objevily v prodejnách první balení sušenek značky Mulino Bianco. Reakce spotřebitelů je velmi pozitivní a za krátkou dobu dosahuje Mulino Bianco vedoucí postavení na trhu v odvětví pekárenských výrobků v Itálii.

Zahájili reklamní kampaň, kde na obaly produktů vkládají abecední písmena. Mulino sušenky vyprávějí poezii, která se skrývá za zralou pšenicí, čerstvými vejci a čerstvě nadojeným mlékem. Z abecedy vycházejí scény venkovského světa a komunikační síly rodiny, chápané jako místo bezpečí, harmonie a štěstí.