Mulino Bianco Friabili tyčinky 300 g

Značka: Mulino Bianco
60 Kč
Skladem

Tyčinky Friabili Mulino Bianco mají jednoduchou recepturu, jemnou chuť a jedinečnou křupavost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyčinky Friabili Mulino Bianco mají jednoduchou recepturu, jemnou chuť a jedinečnou křupavost. Jsou chutné s uzeninami a sýry, tvoří lehké jídlo s barevnými saláty, s omáčkami a čerstvými sýry.

Jednoduchá a chutná přestávka.

Složení: Pšeničná hladká mouka, rostlinné oleje (slunečnicový, kukuřičný, řepkový, sójový), kvasnice, sůl, extrakt z ječmene a kukuřičného sladu.
Může obsahovat stopy: ořechů, mléka, sezamu, sóji a vajec.

Výživové údaje na 100 g: Energie 1805 kj, 428 kcal, Tuky 11 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g, Sacharidy 67,1 g, z toho Cukry 2 g, Vláknina 4,5 g, bílkoviny 13 g, Sůl 1,800 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Slané potraviny
Hmotnost: 300 g

Po letech experimentování se v říjnu 1975 objevily v prodejnách první balení sušenek značky Mulino Bianco. Reakce spotřebitelů je velmi pozitivní a za krátkou dobu dosahuje Mulino Bianco vedoucí postavení na trhu v odvětví pekárenských výrobků v Itálii.

Zahájili reklamní kampaň, kde na obaly produktů vkládají abecední písmena. Mulino sušenky vyprávějí poezii, která se skrývá za zralou pšenicí, čerstvými vejci a čerstvě nadojeným mlékem. Z abecedy vycházejí scény venkovského světa a komunikační síly rodiny, chápané jako místo bezpečí, harmonie a štěstí.