Luciana Mosconi Fettuccine 500 g

120 Kč
Skladem

Mimořádná specialita milovaná po celém světě a téměř jistého původu z Lazia, která dokáže uspokojit nejen mlsné jazýčky, ale i etické svědomí těch, kteří si je kupují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimořádná specialita milovaná po celém světě a téměř jistého původu z Lazia, která dokáže uspokojit nejen mlsné jazýčky, ale i etické svědomí těch, kteří si je kupují. Typické drsné těsto Luciana Mosconi je neoddělitelně spojeno s nejpravdivějšími a nejhlubšími hodnotami naší země, Marche. Unikátní a velkorysé území, kde je výroba fettuccine rituálem po generace.

Složení: semola z tvrdé pšenice, 30% čerstvých vajec, 2%, obsahuje VEJCE a LEPEK

Výživové údaje na 100 g: Energie 1587kj, 376 kcal, Tuky 5,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g, Sacharidy 64.2 g, z toho cukry 3,7 g, Vláknina 3,8 g, Bílkoviny 15,2 g, Sůl 0,327 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaječné těstoviny
Hmotnost: 500 g

„Pouhých“ 25 let od svého založení se jejich továrna na těstoviny, poté, co se vyšplhala na žebříčky „suchých těstovin“, znovu spouští a vstupuje také na „čerstvý“ trh. V roce 2018 se v Anconě zrodila druhá moderní továrna na výrobu čerstvých těstovin vyrobených ze 100% italských vajec a krupice a surovin pro náplně absolutní dokonalosti. Je to revoluce opravdové dobroty věnovaná tomuto velkému trhu v nepřetržitém růstu, který i v tomto odvětví vyžaduje absolutní a nekompromisní kvalitu.