Derby Blu Ananas

Značka: Derby Blu
25 Kč
Skladem

Úžasně okouzlující chuť 100% šťávy z ananasu, která vás mile překvapí a v horkých dnech osvěží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Derby Blu je vyjímečná pro své nové příchutě, se kterými přichází na trh každý rok. Ananas je úžasně okouzlující chuť 100% šťávy z ananasu, která vás mile překvapí a v horkých dnech osvěží.

Složení: 100% koncentrátu z ananasu, pektinový stabilizátor, antioxidant kyseliny askorbové

Výživové údaje na 100 ml: Energie 202 kj, 47 kcal, Tuky 0 g, Sacharidy 10,6 g, z toho cukry10,6 g, vláknina 0,6 g, bílkoviny 0,5 g, Sůl 0 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické
Objem: 200 ml

Historie Derby začíná v roce 1947 jako výrobce ovocných sycených nealkoholických nápojů s příchutí pomeranče, citronu a rebarbory.
Nápoje doprovází výroba a prodej likérů se dvěma produkty: Don Bairo a Rosso Antico.

Výroba se nyní zaměřuje výhradně na nektary, ovocné šťávy a nápoje pod značkou Derby Blue. Komunikační kód pro všechna osmdesátá léta je přirozenost: Derby je „dobré ovoce“ nebo „ovoce krásy“. 
Na konci osmdesátých let komunikace znovu převádí hodnoty produktů do této poslední oblasti a pomocí moderní a brilantní grafiky deklaruje energetické vlastnosti jejích šťáv.

Je rok 2018, Derby Blue slaví 20 let a na oslavu tohoto významného výročí dostává nový vzhled. Změna designu nekonvenčního a současného balení s velmi evidentním písmem, které vypovídá o vkusu, je připraveno ohromit spotřebitele. Štítek se vyznačuje barvami, který dává značce jedinečnost.