Derby Blu ACE

Značka: Derby Blu
25 Kč
Skladem

ACE CLASSICO: pomeranč, mrkev, citron

Detailní informace

Detailní popis produktu

ACE CLASSICO: pomeranč, mrkev, citron

Klasický ACE je předchůdcem této řady. Mrkev, pomeranč a citron (+ vit. A, C, E) se spojují ve vyváženou směs, která se stala jednou z nejprodávanějších klasických příchutí na trhu. Úhledně uhasí žízeň a má vynikající chuť při každé příležitosti; také perfektní v originálních koktejlech na bázi vodka, gin, tequila.

Složení: Voda, Koncentrát šťávy z: 22% pomeranče, 20% jablka, 2% mrkve a 1% citronu, aroma, Okyselující látka: kyselina citronová, Vitamíny: C, E a beta-karoten, Sladidla: sukralóza a acesulfam K, bez lepku

Výživové údaje na 100 ml: Energie 79 kj, 19 kcal, Tuky 0 g, Sacharidy 4,5 g, z toho cukry 4,5 g, vláknina 0,1 g, bílkoviny 0,1 g, Sůl 0,02 g, vitamín C 16 mg, vitamina E 24 mg, vitamín A 183 µg, beta caroten 1,1 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické
Objem: 200 ml

Historie Derby začíná v roce 1947 jako výrobce ovocných sycených nealkoholických nápojů s příchutí pomeranče, citronu a rebarbory.
Nápoje doprovází výroba a prodej likérů se dvěma produkty: Don Bairo a Rosso Antico.

Výroba se nyní zaměřuje výhradně na nektary, ovocné šťávy a nápoje pod značkou Derby Blue. Komunikační kód pro všechna osmdesátá léta je přirozenost: Derby je „dobré ovoce“ nebo „ovoce krásy“. 
Na konci osmdesátých let komunikace znovu převádí hodnoty produktů do této poslední oblasti a pomocí moderní a brilantní grafiky deklaruje energetické vlastnosti jejích šťáv.

Je rok 2018, Derby Blue slaví 20 let a na oslavu tohoto významného výročí dostává nový vzhled. Změna designu nekonvenčního a současného balení s velmi evidentním písmem, které vypovídá o vkusu, je připraveno ohromit spotřebitele. Štítek se vyznačuje barvami, který dává značce jedinečnost.