De Eekhoorn Zion úložná skříňka

ZDARMAZDARMA
product large 8714713093281 4
15 000 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříňka s vitrínou Zion má holandský design z kolekce WOOOD. Skříňka Zion je vyrobena z oceli a je opatřena matným černým lakem.

Vitrína stojí na 30 cm vysokých nohách o tloušťce 2x2 cm. Dveře (vxš) 117x40 cm této vitríny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla s žebrovou strukturou. Úchyty na dveřích jsou vysoké 27 cm a hluboké 3 cm. Police (vxšxh) 1x82,5x31 cm mají vzdálenost 38 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny a skříňky
Barva: černá
Materiál: ocel, sklo
Rozměry: 150x85x35

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.