De Eekhoorn Silas psací stůl

ZDARMAZDARMA
product large 8714713109081 3
12 590 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Stůl Silas je vyroben z černého jasanu s certifikátem FSC a pochází z kolekce nizozemské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl Silas je vyroben z černého jasanu s certifikátem FSC a pochází z kolekce nizozemské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér.


Má dvě praktické zásuvky a je vyroben z jasanového dřeva (prstové klouby), byl broušen a lakován v barvě blacknight. Jasanové dřevo je mírně měkké dřevo s pevnou, rovnou kresbou. Rovná kresba vláken zajišťuje, že se jasanové dřevo dá dobře ohýbat, a proto je jasanové dřevo velmi vhodné pro nábytkářský průmysl. Ošetřené jasanové dřevo je pevné a odolné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Barva: černá
Materiál: dřevo (jasan)
Rozměry: 75x140x44 cm

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.