De Eekhoorn Rink věšák se zrcadlem

ZDARMAZDARMA
product large 8714713160891
17 750 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Stále hledáte praktický věšák s úložným prostorem a háčky na zavěšení kabátů do předsíně?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stále hledáte praktický věšák s úložným prostorem a háčky na zavěšení kabátů do předsíně? Pak je dobrou volbou věšák Rink od nizozemské interiérové značky WOOOD. Rink má zrcadlo, které lze natočit libovolným směrem, s úložnými prostory a třemi háčky v zadní části. Praktická police a zásuvka poskytují dostatek úložných možností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a police
Barva: černá
Materiál: kov
Rozměry: 188x99x34

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.