De Eekhoorn Caz regál

ZDARMAZDARMA
product large 8714713147861
15 990 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

S touto bílou skříní Caz z kolekce holandské společnosti WOOOD budete mít doma moderní a trendy skříň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto bílou skříní Caz z kolekce holandské společnosti WOOOD budete mít doma moderní a trendy skříň. Skříňka Caz je vyrobena z překližky s bílým povrchem a má 7 přihrádek. Umístěte do skříňky Caz zábavné bytové doplňky a budete mít doma jedinečný dekorační předmět. Díky velkorysým rozměrům skříňky je skutečně poutavá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a police
Barva: bílá
Materiál: překližka
Rozměry: 180x95x32

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.