De Eekhoorn Pointed stolní lampa

5 700 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Nadčasový design a předměty, které nikdy nepřestanou nudit, tím je severský design známý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadčasový design a předměty, které nikdy nepřestanou nudit, tím je severský design známý. Tato stolní lampa Pointed z kolekce nizozemské značky BePureHome, která se zabývá interiérovým designem, vyniká napnutým rafiovým stínidlem. Kovový podstavec zajišťuje luxusní odraz světla. Ideální také pro bohémský nebo botanický styl bydlení.


Materiál:
Rafie je velmi pevný přírodní produkt a zároveň velmi pružný, což zajišťuje vysokou úroveň odolnosti. Rafie v našich kolekcích má krásně světlou barvu. Přírodní rafie může silně reagovat na prostředí, povětrnostní vlivy postupně způsobují šednutí vláken nebo jejich plesnivění. Z tohoto důvodu jsou tyto předměty vhodné pouze pro vnitřní použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla
Barva: přírodní
Materiál: kov, rafie
Rozměry: 63x40x40 cm

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.