De Eekhoorn Pepe stolní lampa

3 490 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Nadčasový design, který nikdy nenudí, tím je severský design známý. Tato stolní lampa Pepe pochází z kolekce Exclusive nizozemské značky interiérového designu WOOOD a vyniká pevně napnutým provazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadčasový design, který nikdy nenudí, tím je severský design známý. Tato stolní lampa Pepe pochází z kolekce Exclusive nizozemské značky interiérového designu WOOOD a vyniká pevně napnutým provazem. Různé vrstvy zajišťují hravé rozptýlení světla. Ideální také pro bohémský nebo botanický styl bydlení.


Materiál:
Lano je velmi pevný přírodní produkt a zároveň velmi pružný, což zajišťuje vysokou úroveň odolnosti. Lano v našich kolekcích má krásně světlou barvu. Přírodní lano může silně reagovat na své okolí; vlivem počasí vlákna postupně šednou nebo plesniví. Z tohoto důvodu jsou tyto předměty vhodné pouze pro použití v interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla
Barva: přírodní
Materiál: lano
Rozměry: 46x38x38 cm

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.