De Eekhoorn Noah skříň

ZDARMAZDARMA
product large 8714713175444
20 250 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Hledáte pohodlnou a praktickou skříň? Pak je Noah tou správnou volbou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte pohodlnou a praktickou skříň? Pak je Noah tou správnou volbou! Dvoudveřová šatní skříň Noah pochází z kolekce nizozemské interiérové značky WOOOD a je vyrobena z borovice s certifikátem FSC v klidném šedém odstínu. Šatní skříň Noah obsahuje šest velkorysých přihrádek a jednu robustní tyč. Skříň tak nabízí dostatek prostoru pro váš šatník a zároveň je stylovým kouskem do ložnice.

Materiál:
Dvoudveřová šatní skříň Noah je vyrobena z kartáčované borovice ve svěží barvě: prachově šedá. Vnitřní prostor je dokončen z neošetřené borovice čiré. Zadní část skříně je vyrobena z lisovaného HDF materiálu s povrchovou úpravou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny a skříňky
Barva: prachově šedá
Materiál: broušená borovice
Rozměry: 200x110x55

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.