De Eekhoorn Basu komoda

ZDARMAZDARMA
product large 8714713184804
22 455 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Pořiďte si do svého domova jedinečnou skříňku z této řady Basu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořiďte si do svého domova jedinečnou skříňku z této řady Basu. Basu pochází z kolekce Exclusive holandské interiérové značky WOOOD a vyniká hravými liniemi, matnými přírodními tóny a nadčasovým skandinávským designem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Barva: prachově bílá
Materiál: borovice
Rozměry: 85x200x46

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.