De Eekhoorn Joy TV stolek dub

ZDARMAZDARMA
product large 8714713165186 3
15 500 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

TV skříňka Joy je vyrobena z atraktivního dubového dřeva s extra matnou povrchovou úpravou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TV skříňka Joy je vyrobena z atraktivního dubového dřeva s extra matnou povrchovou úpravou. Televizní skříňka z kolekce holandské interiérové značky WOOOD je tvarovaná z jednoduchého, stylového designu. Polovysoké nohy dodávají nábytku vzdušnost a díky nim se skříňka Joy skvěle hodí do různých stylů interiérů. Joy tak snadno zapadne do moderního, skandinávského nebo botanického interiéru.


Materiál:
Dub je charakteristický svým světle hnědým odstínem s jemným žlutým odleskem a jasně viditelnou kresbou. Dub obecně schne velmi pomalu, což může způsobit přirozený proces praskání a změny barvy. Dub je přírodní produkt, který si zaslouží viditelnou fázi, a proto používáme pouze laky a nátěry na přírodní bázi, které ukazují stopy vláken a přirozené vlastnosti dubového dřeva. Dubové dřevo v našich kolekcích má vždy 100% certifikát FSC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Barva: přírodní, černá
Materiál: dub
Rozměry: 40x140x44

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.