De Eekhoorn Holy stojací lampa

ZDARMAZDARMA
product large 8714713155514
5 785 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Stojací lampa Holly je stylový kousek s jednoduchým designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojací lampa Holly je stylový kousek s jednoduchým designem. Holly pochází z kolekce nizozemské značky WOOOD a má štíhlý černý kovový rám. Neutrální barevné stínidlo s teplým lněným odstínem dodává tomuto svítidlu atmosférický vzhled.


Materiál:
Rám lampy Holly je vyroben z kovu s matným černým práškovým nástřikem. Stínidlo je kombinací tkaniny z 55 % bavlny a 45 % terylenu, stínidlo je poloprůsvitné.
Stínidlo vyžaduje šetrné zacházení. Kombinovaná tkanina se špatně čistí, proto je vhodné dávat pozor na vlhkost a jiné vlivy. Lampu každý týden zbavujte prachu pomocí suchého a čistého hadříku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla
Barva: béžová, černá
Materiál: kov, látka
Rozměry: 160x55x55 cm

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.