De Eekhoorn Cadiz úložná skříň

ZDARMAZDARMA
product large 8714713184798
10 000 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Čistý design, hravý vzor dřeva a výrazný barevný kontrast. To jsou charakteristiky této úložné skříně Cadiz z kolekce holandské interiérové značky WOOOD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistý design, hravý vzor dřeva a výrazný barevný kontrast. To jsou charakteristiky této úložné skříně Cadiz z kolekce holandské interiérové značky WOOOD. Díky mlhavě bílé povrchové úpravě je design stylový a moderní a vzrušujícím protikladem jsou pevné a robustní černé nohy. Díky organickému dekoru působí předmět hravě a lze jej dobře použít v dětském pokoji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny a skříňky
Barva: bílá, černá
Materiál: borovice
Rozměry: 135x85x40

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.