De Eekhoorn Bruno jídelní kulatý stůl

ZDARMAZDARMA
product large 8714713145591
8 700 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Kulaté stoly jsou stále oblíbenější. Tento kulatý jídelní stůl Bruno v teplé ořechové barvě pochází z kolekce interiérové značky WOOOD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulaté stoly jsou stále oblíbenější. Tento kulatý jídelní stůl Bruno v teplé ořechové barvě pochází z kolekce interiérové značky WOOOD. Kulatá deska stolu o ø 120 cm a tloušťce 25 mm. Jídelní stůl má černě stříkaný ocelový rám se 4 nohami, které vyčnívají ze středu.

Manuál k sestavení: Download

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Barva: hnědá, černá
Materiál: MDF, ocel
Rozměry: 75x120x120

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.