De Eekhoorn Bequest úložná skříň

ZDARMAZDARMA
product large 8714713166244
31 500 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Vysoká skříň Bequest je součástí série nizozemské interiérové značky BePureHome.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká skříň Bequest je součástí série nizozemské interiérové značky BePureHome. Série Bequest je vyrobena z recyklované borovice a vyznačuje se výrazným designem vyřezávaného dřeva na čelech zásuvek a dveří. Starší vzhled dodává tomuto nábytku starožitná černá povrchová úprava. Kovová základna zajišťuje, že nábytek Bequest unese velkou hmotnost a je stabilní na rovných plochách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny a skříňky
Barva: černá
Materiál: železo, dřevo
Rozměry: 210x60x40

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.