De Eekhoorn Basic psací stůl

ZDARMAZDARMA
product large 8714713172696 3
10 000 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Série Basic od vtwonen zaujme svým elegantním designem a matnou šedivě mlhovou barvou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série Basic od vtwonen zaujme svým elegantním designem a matnou šedivě mlhovou barvou. Je vyrobený z borovicového dřeva. Rám nohou je vyroben z práškově lakovaného kovu a působí velmi elegantně. Má 2 praktické šuplíky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Barva: prachově šedá
Materiál: borovice
Rozměry: 76x150x50 cm

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.