De Eekhoorn Admit jídelní židle bouclé

ZDARMAZDARMA
product large 8714713175239
5 936 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Jídelní židle Admit pochází z kolekce nizozemské značky BePureHome. Útulná židle s luxusním vzhledem a mimořádně pohodlná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelní židle Admit pochází z kolekce nizozemské značky BePureHome. Útulná židle s luxusním vzhledem a mimořádně pohodlná. Díky oblým tvarům působí židle přátelsky a rychle zapadne do interiéru. Čalounění z buklé si zachovává přiléhavý tvar díky dvěma švům v zadní části a zipu na opěradle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Barva: béžová, černá
Materiál: 100% PES
Rozměry: 77x60x59

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.