De Eekhoorn Hero komoda

ZDARMAZDARMA
product large 8714713115723
8 560 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Pevný, ale elegantní vzhled díky rukojetím ve zlaté barvě. Hero je vlastní design z kolekce WOOOD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevný, ale elegantní vzhled díky rukojetím ve zlaté barvě. Hero je vlastní design z kolekce WOOOD. Komoda je vyrobena z masivního borovicového dřeva s odolnou černou povrchovou úpravou a podstavec je vyroben z černého kovu. Protože má Hero vysokou kovovou nohu, působí v místnosti štíhle.

Manuál k sestavení: Download

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny a skříňky
Barva: černá, zlatá
Materiál: dřevo, kov
Rozměry: 76x116x35

De Eekhoorn Dutch Furniture je rodinný podnik s jasnou koncepcí: navrhovat a vyrábět robustní, moderní a snadno sestavitelný nábytek. V roce 2001 převzali bratři Gerard, Winfried a Jos de Smit společnost De Eekhoorn Dutch Furniture a vytvořili portfolio se čtyřmi silnými značkami, z nichž každá má své pevné místo na trhu.

Kolekce BePureHome je autentická s luxusním vzhledem, zatímco WOOOD se zaměřuje na moderní a funkční nábytek. Vtwonen je licencovaná značka, která je vždy o krok napřed před nejnovějšími trendy, a Basiclabel je vždy jedinečný se svými vlastními kolekcemi a maloobchodními vzorci. Od roku 2021 přibyla do portfolia značky De Eekhoorn Dutch Furniture pátá značka: Exotan venkovní nábytek. Zahradní nábytek Exotan je známý již více než 25 let. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vyrábějí se v Asii. Díky dlouholetým zkušenostem společnost Exotan vždy sleduje vývoj na trhu.