Caffé Pasquini ZERO

Novinka
200 Kč
Skladem
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jedinečná směs káv pražených v zrnech Caffé Pasquini ZERO zachycuje výjimečnou chuť kávy bez obsahu kofeinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Qualitá Caffé ZERO Decaffeinato patří mezi základní produkty významné italské pražírny. Tato káva je vyrobena z pečlivě vybraných bobů asijských kávovníků. Kofein je vyextrahovaný z ještě zelených bobů ve vodní lázni při vysokém tlaku. Teprve potom se zrna vysouší a praží. Díky tomuto procesu nebude v kávě nikdy více než 1 % kofeinu a káva Pasquini si tak udržuje svůj status bezkofeinové kávy. Zrna o střední velikosti jsou sesbírána z 80% arabiky a 20% robusty. Vytvářejí plnou chuť s jemnou, příjemnou vůní. Vhodná je pro všechny druhy použití: espresa i dalších kávových nápojů. Protože se jedná o kávu bez kofeinu (0,1 %) můžete ji pít celý den.

Složení: zrnková káva 80% a 20% arabica

Od prvního dne nabízí caffé Pasquini svým zákazníkům nejlepší výběr kávy za bezkonkurenční ceny. Náš internetový obchod se stal synonymem kvality a fantastického zážitku z pití kávy, především díky 25 letem zkušeností v tomto sektoru. 

Speciální šálek kávy každý den?

Váš kávový rituál s Caffé Pasquini vám pomůže čelit každodenním výzvám. Pracujeme s vášní a zapálením pro to, aby jste si mohli užít výjimečný zážitek a comfortní chuť, ať jste kdekoliv.

Objevte řadu produktů Pasquini již dnes.

Při pražení nenecháváme nic náhodě. Náš tým specializovaných zaměstnanců neustále sleduje výrobní proces, který začíná od zrnka kávy po hotový šálek kávy v baru nebo u Vás doma.

Naši odborníci vybírají a kupují ty nejlepší zrna káv druhů Arabica a Robusta, které rostou mezi dvěma tropickými pásy, aby mohli kávě Pasquini zajistit rafinované směsi a vynikající výsledek v každém šálku.

Vyberte si své oblíbené produkty Caffé Pasquini a objednejte si je pohodlně online přímo k Vašim dveřím!