Asdomar tuňák filetti

Značka: Asdomar
190 Kč
Skladem

Od celého tuňáka až do skleněné konzervy, s vášní, řemeslným zpracováním a nejmodernější technologií. Tyto filety Asdomar se získávají z nejlepší části tuňáka a jejich kvalita je výsledkem optimální kombinace řemeslného zpracování a nejmodernější technologie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od celého tuňáka až do skleněné konzervy, s vášní, řemeslným zpracováním a nejmodernější technologií. Tyto filety Asdomar se získávají z nejlepší části tuňáka a jejich kvalita je výsledkem optimální kombinace řemeslného zpracování a nejmodernější technologie. Špičková technologie v řezání a hluboká znalost kulinářského umění, jak jen my v Itálii víme, jak naložit se zkušenostmi a tradicí, abychom získali kompaktní a zároveň nádherně něžné filety. Zpracování je dokončeno pouze přidáním špetky soli a vynikajícího olivového oleje. Nejsou používána ani konzervována žádná barviva a konečná sterilizace zajišťuje produkt na dlouhou dobu. Tyto filety z tuňáka Asdomar ze žlutých ploutví (Thunnus albacares) se vyrábějí výhradně v Itálii, kde se tradičně zpracovává tuňák žlutý s typickou růžovou barvou a jemnou chutí. Do továrny Olbia na Sardinii dorazí celý tuňák, který je přísně kontrolován a pečlivě vybírán před a během zpracování.

Složení: Tuňák žlutoploutvý (Thunnus albacares), olivový olej, sůl

Výživové údaje na 100 g: Energie 631 kJ, 150 kcal, Tuky 4,2 g, z toho nasycené tuky 0,7 g, Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g, Vlákna 0 g, Bílkoviny 28 g, Sůl 1,4 g

Hmotnost: 200 g

Asdomar (pod společností Generale Conserve) je druhou společností na italském trhu mezi producenty rybích konzerv (s podílem asi 16%); nejprve pro produkci celého tuňáka, představuje inovativní model z hlediska kvality a inovací.

Společnost byla založena na konci osmdesátých let jako distribuční společnost a za pouhých něco málo přes deset let se z malé firmy, která měla v roce 2001 obrat 20 milionů eur, stala společnost s obratem, který v roce 2019 uzavřela s více než 145 milionů eur.

Nejprodávanější italská značka nejlepších rybích konzerv.